Dobry wieczór forum

Zaczynasz swoją przygodę z forum arhn.eu? Utwórz swój temat, przedstaw się, napisz o sobie coś, co pozwoli nam Cię lepiej poznać.
Awatar użytkownika
TurboSebo
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2024, 22:11
Lokalizacja: Śląsk
Ulubiona Kawia: Grunio
Kontakt:

Dobry wieczór forum

Post autor: TurboSebo »

Dobry wieczór, forumowicze! :geek:
Nazywam się Sebastian jak można sądzić po nicku i właśnie piszę swój pierwszy post na tym forum. :shock:
Uwielbiam wszelakie gry bez znaczenia czy są to nowości, czy klasyki jak Space Invaders. Choć mam kilka ulubionych gier to między innymi seria Worms ma specjalne miejsce w moim serduszku szczególnie niedoceniane trójwymiarowe odsłony, a oprócz robali znajdzie się u mnie masa innych ulubionych gier i serii, jak Minecraft, Rock Band, GTA, Sonic, czy Raymany. Jest tego tyle, że nie byłbym w stanie wybrać jednej ponad wszystkie:lol:. Jeśli chodzi o konsole to największy sentyment mam do Xboxa 360.
Co sądzę o forum?
Uważam, że internet stał się gorszy, przez współczesne platformy social media, przepełnione botami, crypto scamami i innymi śmieciami, a ciekawe grupki próżno szukać chociażby na takim Facebooku. Nie pomaga fakt, że mogą zniknąć w jedną chwilę lub (co gorsza) wszystko przejmą boty, aby postować naginające regulamin posty, a wszystko przepadnie bez możliwości archiwizacji, które oferują nam odpowiednie serwisy internetowe. Przeglądanie tematów przez sociale, szczególnie jeśli ma się z czymś problem także jest utrudnione. Za to szukając w wyszukiwarce taki forum pojawi się prawdopodobnie, jeśli tylko wpiszemy odpowiednią frazę w Google :D.
Cieszę się, że idea forum została wskrzeszona nawet jeśli zainteresuje jedynie garstkę osób.
A co ze mną?
Obecnie studiuję Informatykę. Chcę w przyszłości założyć jakiegoś bloga o grach, a może nawet zrobić grę komputerową kiedyś ;)

Także życzę miłego przeglądania
Long Live Arhn.eu!!!
klipartz.com.png
klipartz.com.png (129.92 KiB) Przejrzano 850 razy
ODPOWIEDZ