Salvéte omnés!

Zaczynasz swoją przygodę z forum arhn.eu? Utwórz swój temat, przedstaw się, napisz o sobie coś, co pozwoli nam Cię lepiej poznać.
Olsza
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2024, 20:08
Ulubiona Kawia: Guno

Salvéte omnés!

Post autor: Olsza »

Imię moje jest Jakób, ale mówią mi Olsza. Stary jestem 20 lat i interesuję się głównie językoznawstwem (Heaven's Vault czeka na ogranie hahae), które studiuję, w specjalności komputerowej. Stałem się też bowiem technikiem programistą 8-) (jeśli ten tytuł cokolwiek znaczy xD), lubię to, czym dzisiej się programajstry głównie nie zajmują, tj. pracę ze sprzętem, na niskim poziomie. Za najlepszy język uważam Łacinę (temu piszę o Niej z wielkiej (sic :!:) litery), ale razem z innymi ulubionymi językami (jak Gathyjski hahae, czy Hazane hahae), widać po tym mój lekki styl „człowieka urodzonego w złym pokoleniu”, muzyki też głównie słucham starej (od naprawdę starej po odtwórstwa starożytnej, po tą nowoczesną), a w grach pokochałem retro. Oj i szczególnie przy komputerach mam wręcz kompleks urodzenia się za późno, choć cieszę się, że dzisiaj mam ten wybór by to lubić i się tym zajmować. :D
Jedne z pierwszych growych wspomnień jakie mam to oglądanie Kuzyna grającego w Neverhooda (na którego wołaliśmy Plastuś :D) i otrzymanie traumy przez scenkę z potworem. :cry: Pamiętam też mnie mocno się śmiać gdy gra się nam zacięła i doszliśmy do wniosku, że Plastuś się przykleił. :lol:
Fanem największym jestem Nintendo, pierwsza konsola ma to Nintendo DS od kolegi z wioski co przeprowadził się do Niemiec, u Niego poznałem też Wii i tak stało się moją pierwszą domową konsolką. :D Zawsze byłem też jednak PC-towcem, a za jedną z najlepszych gier uznaję Obliviona (może kontrowersyjnie xD). Ja więc lubię dobrego RPG-a, choć jsem leniwy se i szczerze rzadko gram (nie zawsze też jest po prostu czas i nie zawsze są siły :(), ale obiecuję wreszcie przejść Ultimę Underworld kochaną także. :D Poza tym mam nadzieję dalyj odkrywać stare gry i nadrabiać to co chcę nadrobić, a do tego pograć i w coś nowego (w nowych grach też mam co nadrabiać :lol:). Bądź więc zdrowy podróżco, wędrowco spotkany na polach międzysieci a niech Twój świat Ci dobrém będzie, a niech te gwiazdy naszego spotkania i kiedyś zabłysną. Valéte!
Awatar użytkownika
EmSee
Posty: 4
Rejestracja: 09 sty 2024, 15:00
Lokalizacja: Łukowo, Poznań, Polska
Ulubiona Kawia: Grunio
Kontakt:

Re: Salvéte omnés!

Post autor: EmSee »

Salve amico rówieśniku!
gotta go fast czy coś
ODPOWIEDZ