Siema! Cześć!

Zaczynasz swoją przygodę z forum arhn.eu? Utwórz swój temat, przedstaw się, napisz o sobie coś, co pozwoli nam Cię lepiej poznać.
Awatar użytkownika
Zpupydobuzizaur
Posty: 9
Rejestracja: 19 sty 2024, 13:57
Ulubiona Kawia: Lena :3

Siema! Cześć!

Post autor: Zpupydobuzizaur »

No elo elo
Jestem Zpupydobuzizaur, chociaż na twitchu można mnie ujrzeć pod trochę wulgarniejszą wersją nicku. W innych kręgach używam też Zavr, 1909, czy po prostu Dejwolo. Większość nicków wzięła się z przypadku, chociaż można się domyślać, że mam na imię Dawid i jestem fanem Kapitana Bomby.
Ciężko określić mój gust inaczej, niż eklektycznym. Ciężko mi nawet powiedzieć czego szukam w danym medium, w szczególności jeśli mówimy o grach, więc pozwolę sobie rozpisać się na kilka krótkich akapitów, by przedstawić swój obraz jak najdokładniej.

STOP.

Nawet nie zdałem sobie sprawy, że moje krótkie akapity zostały zastąpione całą autobiografią. Dlatego też wrzucę się w szufladki, a najwyżej kogoś zaskoczę swoją wiedzą na inne tematy niż wymienione tutaj.

Lubię rapsy, chociaż nie pogardzę dobrymi brzmieniami alternatywnymi i dark-wave'owmi. W każdym razie, zjadłem zęby na każdym podgatunku rapu, w szczególności w polskiej wersji. Czy jestem z tego dumny? Ani trochę, ale no, jest to silniejsze ode mnie.

Filmy mnie nudzą, ADHD mi się włącza. Bardzo lubię anime i znam większość klasyków, ale nie jestem na bieżąco z większością tytułów. Wyjątkiem jest tu One Piece.

Książki...ciężko znaleźć mi książki, które mnie nie nudzą. Chciałbym więcej czytać, ale też nie widzę sensu w zmuszaniu się. Preferuję melancholijne smęty pokroju dzieł Hłaski czy Dazaia. Jeżeli ktoś zna coś w stylu Pięknych, dwudziestoletnich czy Zatracenia, chętnie dowiem się więcej.

Z innych dziwnych rzeczy, jestem fanem wrestlingu. Śledzę każdą federację, każdą galę. Nie każdą tak samo zawzięcie, ale czytam o wszystkim, oglądam skróty większości, a te ważniejsze gale oglądam na żywo zarywając co najmniej jedną nockę w miesiącu. Jeżeli ktoś chciałby coś wiedzieć na ten temat, prawdopodobnie będę znał odpowiedź.
Awatar użytkownika
wisnia2737
Posty: 25
Rejestracja: 09 sty 2024, 12:07
Lokalizacja: Brinstar
Ulubiona Kawia: Kawiarenki, na na na
Kontakt:

Re: Siema! Cześć!

Post autor: wisnia2737 »

Witam, to ja może zapytam od strony giereczkowej - WWE 2K23 czy AEW: Fight Forever i dlaczego?
"There's a time and a place for anime. The time is now. The place is here."
Awatar użytkownika
Zpupydobuzizaur
Posty: 9
Rejestracja: 19 sty 2024, 13:57
Ulubiona Kawia: Lena :3

Re: Siema! Cześć!

Post autor: Zpupydobuzizaur »

wisnia2737 pisze: 22 sty 2024, 12:05 Witam, to ja może zapytam od strony giereczkowej - WWE 2K23 czy AEW: Fight Forever i dlaczego?
A wiesz, 2k23 przez ilość kreacji głównie. Fight Forever mnie zawiodło, bo spodziewałem się pójścia w styl No Mercy na N64, ale wyszło no...średnio, w szczególności na swoją cenę i na to, jak zapowiadali. Chociaż przyznam, że teraz to WWE 2K14 i All Stars na ps3, bo w przeciągu roku padły mi dwie różne karty graficzne w dwóch różnych maszynach, a funduszy na nowy sprzęt brak xd
ODPOWIEDZ