Poprawki i zmiany na stronie głównej ar.hn

W tym dziale zapraszamy do dzielenia się waszymi opiniami na temat strony. Co zmienić, czego brakuje, a czego chcielibyście zobaczyć więcej?
Awatar użytkownika
wisnia2737
Posty: 25
Rejestracja: 09 sty 2024, 12:07
Lokalizacja: Brinstar
Ulubiona Kawia: Kawiarenki, na na na
Kontakt:

Re: Poprawki i zmiany na stronie głównej ar.hn

Post autor: wisnia2737 »

zawadzKID pisze: 09 sty 2024, 21:29 Czy jest szansa, że będzie można wpisać "@" w linku do kanału? W przeciwnym wypadku trzeba będzie wklejać te długie i okropne linki.

Pozdrówki! :)

Obrazek

EDIT: w sumie to nie da się tam nic wpisać :lol:
Spróbuj "@nazwa_kanalu", u mnie tak poszło.
"There's a time and a place for anime. The time is now. The place is here."
Awatar użytkownika
big_killer
Posty: 2
Rejestracja: 09 sty 2024, 9:26

Re: Poprawki i zmiany na stronie głównej ar.hn

Post autor: big_killer »

może nie do konca w temacie, ale uwazam, ze powinniscie zareklamowac forum w swoich wrzucanych na YT, na sam koniec wspomnieć o tym, że takie forum w ogóle istnieje, bo nie wszyscy maja twittera, albo śledzą w innych serwisach.
albo cos w tym stylu
Awatar użytkownika
Dark Archon
Administrator
Posty: 10
Rejestracja: 26 gru 2023, 16:25
Ulubiona Kawia: Gruba

Re: Poprawki i zmiany na stronie głównej ar.hn

Post autor: Dark Archon »

big_killer pisze: 10 sty 2024, 9:26 może nie do konca w temacie, ale uwazam, ze powinniscie zareklamowac forum w swoich wrzucanych na YT, na sam koniec wspomnieć o tym, że takie forum w ogóle istnieje, bo nie wszyscy maja twittera, albo śledzą w innych serwisach.
albo cos w tym stylu
Planuję poinformowanie o zmianach, ale stopniowo. Na Youtube mamy zasięgi liczone w setkach tysięcy osób, więc staram się dawkować takie informacje powoli, żeby nas nie zalała chwilowo liczba ludzi z którą zwyczajnie nie będziemy mogli sobie poradzić. :)
klaudi30i
Posty: 10
Rejestracja: 09 sty 2024, 11:49
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Poprawki i zmiany na stronie głównej ar.hn

Post autor: klaudi30i »

Nie jestem pewien czy to wina forum, ale psują się obrazki. Czasem nie widać nawet tych świeżo wstawionych
Obrazek
Awatar użytkownika
Tarai
Posty: 15
Rejestracja: 09 sty 2024, 11:13
Lokalizacja: /home
Ulubiona Kawia: Grunio

Re: Poprawki i zmiany na stronie głównej ar.hn

Post autor: Tarai »

klaudi30i pisze: 11 sty 2024, 2:15 Nie jestem pewien czy to wina forum, ale psują się obrazki. Czasem nie widać nawet tych świeżo wstawionych
Obrazek
Jak masz neta z T-Mobile, to wina dostawcy, bo blokuje obrazki z imgur jako potencjalne zagrożenie scamem. Jak spróbujesz wejść bezpośrednio na obrazek i usuniesz https:// z przodu, to powinno przekierować na info o tym.
fajne rzeczy enjoyer - myk byle jak jako tako maker
klaudi30i
Posty: 10
Rejestracja: 09 sty 2024, 11:49
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Poprawki i zmiany na stronie głównej ar.hn

Post autor: klaudi30i »

Tarai pisze: 11 sty 2024, 6:47
klaudi30i pisze: 11 sty 2024, 2:15 Nie jestem pewien czy to wina forum, ale psują się obrazki. Czasem nie widać nawet tych świeżo wstawionych
Obrazek
Jak masz neta z T-Mobile, to wina dostawcy, bo blokuje obrazki z imgur jako potencjalne zagrożenie scamem. Jak spróbujesz wejść bezpośrednio na obrazek i usuniesz https:// z przodu, to powinno przekierować na info o tym.
A to w takim razie nie wina forum :D dzięki, nie wiedziałem
Awatar użytkownika
Macias
Posty: 4
Rejestracja: 08 sty 2024, 15:51
Lokalizacja: Tuż Za Rogiem
Ulubiona Kawia: Kudłata ;)

Re: Poprawki i zmiany na stronie głównej ar.hn

Post autor: Macias »

Zobaczyłem swój avatar i przez chwilę zacząłem się zastanawiać co odwaliłem ze na mnie donoszą xD
Awatar użytkownika
Wielkimati
Posty: 8
Rejestracja: 08 sty 2024, 15:46
Ulubiona Kawia: Grunio mk 3

Re: Poprawki i zmiany na stronie głównej ar.hn

Post autor: Wielkimati »

Załadowałem maksymalną dopuszczalną wielkość avatara (960x960) według opisu z góry tej strony. Rozwala to na szczęście tylko podstronę od zmiany avatara, ale no zgłaszam.

Obrazek
Awatar użytkownika
romekb
Posty: 8
Rejestracja: 08 sty 2024, 22:18
Ulubiona Kawia: tchibo family

Re: Poprawki i zmiany na stronie głównej ar.hn

Post autor: romekb »

Dodałbym na forum opcję osadzania linków z youtube.
Awatar użytkownika
Miaupeelek
Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2024, 8:36
Lokalizacja: Radom
Ulubiona Kawia: Grunio
Kontakt:

Re: Poprawki i zmiany na stronie głównej ar.hn

Post autor: Miaupeelek »

Będzie powrót Sugestiobota? Bo jakoś pół roku temu patrzyłem i było napisane "Sugestiobot powróci dzięki waszemu wsparciu, więcej info już bardzo niedługo!" A ja dalej czekam :D
Archon, kiedy time warp z Wii U!? XD
ODPOWIEDZ