No, jak to się mówi - dzień dobry!

Zaczynasz swoją przygodę z forum arhn.eu? Utwórz swój temat, przedstaw się, napisz o sobie coś, co pozwoli nam Cię lepiej poznać.
Awatar użytkownika
EmSee
Posty: 4
Rejestracja: 09 sty 2024, 15:00
Lokalizacja: Łukowo, Poznań, Polska
Ulubiona Kawia: Grunio
Kontakt:

No, jak to się mówi - dzień dobry!

Post autor: EmSee »

Witam!

Na internetach zwę się EmSee i jestem, jak ja to lubię określać, "entuzjastą" gier video. Obecnie mam 20 lat na karku, a w tle nieubłaganie leci rok 21.

Grami video pasjonuję się już od dziecka, bo już jako pięciolatek grałem w spiracone GTA San Andreas, które mój ojciec kupił na targu na dawnej ulicy Bema w Poznaniu. Jakoś właśnie w okolicach moich piątych urodzin pierwszy raz dane mi było zagrać na konsoli - było to PSone mojej kuzynki (które zostało mi sprezentowane jakoś 10 lat później, bo nie działa poprawnie) i gra z Aladynem w roli głównej (gierkę też posiadam), a w wieku 8 lat na gwiazdkę dostałem swoje wymarzone PlayStation 3, które miałem dostać na komunię, więc wyobraźcie sobie tą reakcję ośmiolatka - coś jak legendarne Nintendo 64, tylko że w polskiej wersji. I tak to się zaczęło i trwa do dzisiaj - moja nieprzerwana pasja dotycząca gier. Dzisiaj jestem posiadaczem prawie wszystkich konsol PlayStation (oprócz piątki) Nintendo Switch oraz Xboxa 360 z RRoDem :( , a w planach mam rozszerzać swoją kolekcję o więcej retro systemów (głównie na celowniku konsole Segi i Nintendo).

Jeśli chodzi o gry tak trafiło, że jestem głównie fanem platformówek, szczególnie Sonica, którym interesowałem się jeszcze przed pójściem do podstawówki, ale oczywiście na inne gatunki również znajduję miejsce. Ostatnio ograłem NieR: Automata i to było coś niesamowitego.

Kanałem arhn.eu zainteresowałem się we wczesnej fazie jego działalności - pamiętam, że moje pierwsze filmy to, oczywiście, recenzja Funstation 3 oraz Mortal Kombat w pigułce, także fanem jestem już około 11-12 lat (to ponad połowa mojego życia, więc myślę, że to jakiś wyczyn).

Co do forum - świetny pomysł, czapki z głów. Pomimo iż jestem reprezentantem generacji Z, do czego nie za bardzo lubię się przyznawać, dorastałem jeszcze w czasach świetności Winampa, Gadu-Gadu, Naszej Klasy i Icy Tower i stara kultura internetowa jest dla mnie nostalgia tripem i bardzo bliska mojemu sercu, dlatego czasami czuję się bardziej na millenialsa. No nic, mam nadzieję, że ja, tak jak i wy czytający, będziemy tu razem fajnie i przyjemnie spędzać czas!
gotta go fast czy coś
Olsza
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2024, 20:08
Ulubiona Kawia: Guno

Re: No, jak to się mówi - dzień dobry!

Post autor: Olsza »

Bądź pozdrowiony równolatku i jak myślę i podobny mieszkańcu! :D
ODPOWIEDZ