Stonka Ziemniaczana - Leptinotarsa decemlineata

Zaczynasz swoją przygodę z forum arhn.eu? Utwórz swój temat, przedstaw się, napisz o sobie coś, co pozwoli nam Cię lepiej poznać.
Awatar użytkownika
Stona
Posty: 3
Rejestracja: 09 sty 2024, 15:11
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona Kawia: nie wiem
Kontakt:

Stonka Ziemniaczana - Leptinotarsa decemlineata

Post autor: Stona »

Serwus!
Stona z tej strony. W gierkowie od wczesnych lat 90. i przełomowego momentu, w którym w domu pojawił się RAMBO (podróbka Ataryny 2600 z wbudowanymi grami). Od tego czasu gram nieprzerwanie, kiedyś na wszystkim, co było pod ręką (C64, Amiga 500, PSX), teraz już praktycznie tylko PC.

Pomysł z forumkiem uważam za strzał w dziesiątkę i mam nadzieję, że stworzy się tutaj jakaś fajna społeczność.
Jeśli jakimś przedziwnym przypadkiem czyta to ktoś, kto tak jak ja startował w internety na forum PSX Extreme, POLchat czy IRC (za Chiny Ludowe nie potrafię sobie przypomnieć kanałów, ale bankowo były związane z PSX i grami) lub nie dajcie bogowie, kojarzy mnie z tamtych czasów, to dajcie tutaj znać :)
Bli Bli Bli
Awatar użytkownika
Yuichi
Posty: 6
Rejestracja: 08 sty 2024, 21:37
Ulubiona Kawia: Potatek

Re: Stonka Ziemniaczana - Leptinotarsa decemlineata

Post autor: Yuichi »

Dżem dobry o/

U mnie też zaczęło się (albo czegoś podobnego) od rambo, więc miło powitać forumowicza o podobnej genezie gierkowej \o/

Niestety na żadnym z tych zacnych miejsc forumowych i czatowych nie bywałem, więc zapewne się nigdzie świadomie nie minęliśmy - miło się jednak zawsze słucha gdzie kto drzewiej przebywał i ile człowieka w internecie mogło omijać, gdy siedział w swojej bańce serwisowej.
ODPOWIEDZ