Wymarzone powroty ulubionych serii - remastery/remake'i/nowe odsłony

Dyskusje dotyczące gier na współczesne platformy. Pecety, konsole i gry przenośne.
NakanooSan
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2024, 17:20

Re: Wymarzone powroty ulubionych serii - remastery/remake'i/nowe odsłony

Post autor: NakanooSan »

Mi się marzy Remake pierwszego Silent Hilla. Silent Hill 2 tuż za rogiem, i jeśli odniesie sukces (w co mocno wierzę) to myślę, że się doczekam też Remake "jedynki", a z jedynką mam bardzo nostalgiczne wspomnienia
Awatar użytkownika
Tarai
Posty: 15
Rejestracja: 09 sty 2024, 11:13
Lokalizacja: /home
Ulubiona Kawia: Grunio

Re: Wymarzone powroty ulubionych serii - remastery/remake'i/nowe odsłony

Post autor: Tarai »

Chciałbym remake Final Fantasy VIII, bo to moja ulubiona gra, to miałbym więcej ulubionej gry.
Remake Panzer Dragoon Saga, bo chciałbym, żeby ta gra dostała drugą szansę.
Chętnie bym zobaczył remake Vagrant Story przemianowany na Final Fantasy XVII. Już z Versusa zrobili XV, a XVI jest jaka jest, to dlaczego by nie przylepić Vagrantowi numerek 17 i nie nareperować, co trzeba.

Chciałbym kolekcję remasterów Tekkenów 1-5 albo chociaż Tag i 4, bo uwielbiam ich klimat.
fajne rzeczy enjoyer - myk byle jak jako tako maker
Awatar użytkownika
Macias
Posty: 4
Rejestracja: 08 sty 2024, 15:51
Lokalizacja: Tuż Za Rogiem
Ulubiona Kawia: Kudłata ;)

Re: Wymarzone powroty ulubionych serii - remastery/remake'i/nowe odsłony

Post autor: Macias »

Ja wciąż czekam na Raymana 4
Awatar użytkownika
Vilki przez V
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2024, 19:21
Ulubiona Kawia: Wszystkie!

Re: Wymarzone powroty ulubionych serii - remastery/remake'i/nowe odsłony

Post autor: Vilki przez V »

Ta na szybko to Warcraft 4, Majesty 3, Enemy Territory 2 :cry:
Awatar użytkownika
Kemny
Posty: 4
Rejestracja: 08 sty 2024, 19:02
Lokalizacja: Boat City

Re: Wymarzone powroty ulubionych serii - remastery/remake'i/nowe odsłony

Post autor: Kemny »

Oj marzy mi się powrót Command & Conquer. Ostatnio wyszedł super wykonany remaster, ale przydałaby się nowa część :cry:
Crazy? I was crazy once.
They put me in a room.
A rubber room.
A rubber room with rats.
Awatar użytkownika
EmSee
Posty: 4
Rejestracja: 09 sty 2024, 15:00
Lokalizacja: Łukowo, Poznań, Polska
Ulubiona Kawia: Grunio
Kontakt:

Re: Wymarzone powroty ulubionych serii - remastery/remake'i/nowe odsłony

Post autor: EmSee »

Widzę, że ktoś już wspomniał trójwymiarowe Raymany - i bardzo słusznie. Natomiast oprócz Raymanów chętnie zobaczyłbym remake'i Soniców 3D - głównie Sonic Adventure, Sonic Adventure 2 i Sonic Heroes. Dopisałbym jeszcze Sonic 2006, ale tu już istnieje Project '06 i pomimo że jest to remake fanowski, to jest on o 1000 razy lepszy od oryginału (ale to było raczej nietrudne zadanie).
gotta go fast czy coś
Awatar użytkownika
MateLord
Posty: 2
Rejestracja: 08 sty 2024, 18:08

Re: Wymarzone powroty ulubionych serii - remastery/remake'i/nowe odsłony

Post autor: MateLord »

Zapłaciłbym hajs za remake NFS Mostwanted z 2005, ale taki prawdziwy a nie to kupsko parujące z 2012
Awatar użytkownika
itzNaix
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2024, 19:03
Lokalizacja: warsaw
Kontakt:

Re: Wymarzone powroty ulubionych serii - remastery/remake'i/nowe odsłony

Post autor: itzNaix »

Osobiście jestem przeciwny Remasterom, ponieważ jest to "Łatwy skok na kasę", co zresztą pokazuje obecnie ND wydając remaster TLOUp2. Jeśli już miałbym wybierać remake, to zdecydowanie starsze gry, które w dzisiejszych czasach albo są już nie dostępne, albo po prostu niegrywalne i tutaj do takich tytułów zaliczyłbym, chociażby Diablo 1, które to nie oszukujmy się, nawet w wersji z GOG trąci już nieco myszką. Mam tutaj na myśli remake czy też nawet hybrydę, jaką wypuścił niedawno Blizzard w postaci D2R.

Co do powrotów serii, to chyba tutaj myślę, że nie byłbym jedynym, który oczekiwałby, aby Valve w końcu nauczyło się liczyć do 3 i stworzyło HL3, zwłaszcza że całkiem niedawno powstało ALYX, które to mogłoby być swego rodzaju papierkiem lakmusowym, do zbadania zainteresowania marką, a z tego co pamiętam, Alyx sprzedało tak naprawdę VRke od Valve jaką był VALVE INDEX.
:arrow: "We don't stop playing cuz we get old, we get old cuz we stop playing." :!:
:arrow: https://pograne.eu :!:
:arrow: https://x.com/PogradaneCast :!:
:arrow: https://x.com/itznaixsc :!:
Awatar użytkownika
tejbyl
Posty: 8
Rejestracja: 09 sty 2024, 19:02
Lokalizacja: Shadow Moses
Kontakt:

Re: Wymarzone powroty ulubionych serii - remastery/remake'i/nowe odsłony

Post autor: tejbyl »

Jest taka jedna gra, która według mnie DESPERACKO potrzebuje sequela/remake'a albo chociaż re-release... Tomodachi Life zasługuje na drugie życie, ta gra jest tak niesamowita jednakże brakuje jej kontentu jeśli siedzi się w niej przez miesiąc dzień w dzień (wiem co mówię)

Dodatkowo Mii zasługują na drugie życie, koncept własnego awatara w takiej formie mnie urzekł niesamowicie.

Chciałbym zobaczyć tę grę na nowszych konsolach niż 3ds, może Nintendo w końcu się przełamie i wypuści na swoją następną konsolę? W końcu jakoś dali radę wypuścić Miitopię :p
Gdyby kogoś to interesowało to aktualnie giercuje w:
  • Persona 5 Royal
  • Metal Gear Solid 4 (2-gie przejście)
  • Liga Legend (uzależnienie XD)
"I'm no hero. Never was. Never will be"
colos
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2024, 9:31
Ulubiona Kawia: Grunio

Re: Wymarzone powroty ulubionych serii - remastery/remake'i/nowe odsłony

Post autor: colos »

Proste!

https://www.myabandonware.com/game/tanktics-7pr

Obrazek

Rockstar powinien sobię przypomnieć jak to się robi porządne gry strategiczne! :D
ODPOWIEDZ