Hamfrej, reporting in.

Zaczynasz swoją przygodę z forum arhn.eu? Utwórz swój temat, przedstaw się, napisz o sobie coś, co pozwoli nam Cię lepiej poznać.
Hamfrej
Posty: 9
Rejestracja: 09 sty 2024, 18:18

Hamfrej, reporting in.

Post autor: Hamfrej »

Hej, hej wszystkim. Jestem Hamfrej i gram w sumie już 26 lat z przerwami. Zaczęło się od Mario na Pegasusie jak miałem 3 lata, potem była chwilka przerwy, aż w końcu w wieku lat 6 dostałem na gwiazdkę pierwszego PCta z Windowsem 95 albo 98, nie pamiętam. Pierwsza była jednak wigilia u dziadków od których otrzymałem gazetę komputerową do której była dołączona płyta i jeszcze nie wiedząc co na mnie czeka w domu chwaliłem się rodzicom, że odtworzę sobie w domu na naszym odtwarzaczu :D. Potem już poszło z górki. Od czasu swojej premiery do PCta dołączył też Switch i tak o to zacząłem odkrywać świat gier konsolowych, potem do kolekcji dołączyło także Playstation.

Bardzo się cieszę z uruchomienia tego forum, gdyż jak byłem młodszy to na żadnym się nie udzielałem, więc przynajmniej teraz mogę nadrobić to doświadczenie. Mam nadzieję, że nie zostanę za to zjedzony ale pozwolę sobie przy okazji na małą autoreklamę - próbujemy odpalić ze znajomym podcast o grach Point and Discuss - jeśli macie chwilę to wpadnijcie posłuchać i zostawcie komentarz
Oprócz tego interesuje się także mangą, anime, czasami składam modele Gunpla, lubię kolekcjonować wszystko co jest związane z grami i mediami które lubię. Do zobaczenia na forum :)
ODPOWIEDZ