Oto ja Smerfetka w wiosce pełnej smerfów!

Zaczynasz swoją przygodę z forum arhn.eu? Utwórz swój temat, przedstaw się, napisz o sobie coś, co pozwoli nam Cię lepiej poznać.
Awatar użytkownika
PomocnaSmerfetka
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2024, 6:42

Oto ja Smerfetka w wiosce pełnej smerfów!

Post autor: PomocnaSmerfetka »

Graczka z krwi i kości. Z komputerem w domu od kołyski, a z padem w dłoniach od zerówki. Młódka rocznik 2000 nie pamiętająca czasów lat 80 i 90, ale prężnie nadrabiająca zaległości. Zarażona od mamy i arhona pasja do gier retro uczyniła mnie dzisiaj dumną kolekcjonerką i groznawczynią. Pytania typu: "PC czy konsole? Playstation czy Xbox? 8 bit czy 8K? " dla mnie nie istnieją, bo ja jestem ponad podziałami doświadczając wszystkiego pełną piersią! Moim pierwszym tytułem w jaki zagrałam była 8-bitowa mamba na komputerze, a na konsoli Spyro a Hero's Tail - wiem nic specjalnego. Natomiast jeśli miałabym wskazać najważniejszą dla mnie grę to muszę wskazać dwie. Pierwsza to Dark Souls 1, gra która pozwoliła najbardziej poznać samą siebie. Druga to Ico od Fumito Uedy, która po ukończeniu udowodniła mi, że gry to najwyższa forma sztuki.

Najbardziej to co związane z grami to chciałabym móc prowadzić kiedyś prelekcje przed tłumami i dzielić się swoją wiedzą, bo o grach mogę mówić mówić i mówić, a tremy u mnie brak :D

Oto ja Smerfetka w wiosce pełnej smerfów! :mrgreen:
Agnieszka
Awatar użytkownika
Dark Archon
Administrator
Posty: 10
Rejestracja: 26 gru 2023, 16:25
Ulubiona Kawia: Gruba

Re: Oto ja Smerfetka w wiosce pełnej smerfów!

Post autor: Dark Archon »

O kurczę! Dzień dobry!
Fora dyskusyjne to trochę martwa forma, więc zawsze miło zobaczyć kogoś nowego w naszych skromnych progach.
Niby "młódka", ale po opisie widać, że zainteresowanie klasycznymi markami gdzieś tam się tli! Od Dark Soulsów po Ico trudno o lepiej dobraną klasykę!
Jeśli masz ochotę porozmawiać z kimś bardziej "na żywo i nowocześnie" to zapraszamy na naszego Discorda!
Awatar użytkownika
PomocnaSmerfetka
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2024, 6:42

Re: Oto ja Smerfetka w wiosce pełnej smerfów!

Post autor: PomocnaSmerfetka »

Martwa forma? Kurczę nie zauważyłam zwłaszcza, że dostałam odpowiedź po kilku godzinach :lol:

Skoro dostałam takie zaproszenie do archona we własnej osobie na dc to zajrzę!

A na żywo to trzymam kciuki może znów zobaczymy się na pyrkonie. Pozdrowionka!
ODPOWIEDZ